пʼятниця, 22 березня 2013 р.

В СЕРЕДУ ДРУГОЇ СЕДМИЦІ УВЕЧОРІ


В СЕРЕДУ ДРУГОЇ СЕДМИЦІ УВЕЧОРІСамогласний дня. Глас 1.

Стих: Ви́веди із темни́ці ду́шу мою́, * щоб сповідуватися Імені Твоє́му.

Духо́вний, бра́ття, розпоча́вши піст, * язико́м не мо́вте облу́ди * і не підклада́йте спотика́ння бра́тові на падіння; * але́, покая́нням просвіти́вши душі свічу́, * сльоза́ми взива́ймо до Христа́: * прости нам гріхопадіння на́ші, * як Чоловіколю́бець.Стих: Мене́ ждуть пра́ведники, * до́ки нагоро́диш мене́.

Духовний, браття, розпочавши піст…Мученичний самоподібний.

Стих: Із глибини́ візва́в я до Те́бе, Го́споди; * Го́споди, почу́й го́лос мій.

Всехва́льнії му́ченики, * вас земля́ не затаїла, * але́ Не́бо прийняло́; * відчини́лися вам бра́ми Ра́ю, * і, всере́дині перебува́ючи, * Де́ревом Життя́ ви насоло́джуєтеся. * Христо́ві молітеся, * щоб даро́вано ду́шам на́шим * мир і вели́ку ми́лість.
Інші стихири, Кир Йосифа. Глас 3, подібний «Велія Креста».

Стих: Неха́й бу́дуть ву́ха Твої ува́жливі * до го́лосу моління мого́.

Боже́ственних Апо́столів, Го́споди, моліннями * сподо́би нас постови́й час * у скру́сі по́мислу до́бре зверши́ти, * як Благи́й і Осере́ддя бла́га, * щоб ми, спаса́ючись, * Тебе́ прославля́ли всі.Стих: Якщо́ на беззако́ння зважа́тимеш, Го́споди, – Го́споди, хто всто́їться, * бо у Те́бе очи́щення є.

Вели́ке і страшне́ бу́де Твоє́, Го́споди, прише́стя, * коли́, возсівши, Ти суд пра́ведний зверши́ш! * Не осуди́ мене́, осужде́нного, * але́, як Бог, пощади́ мене́, * Апо́столів Твоїх * благоприє́мними моли́твами.Інша стихира, Кир Теодора. Глас 6, подібний «Всю отложивше».

Стих: Імени Твого́ ра́ди чека́в я на Те́бе, Го́споди, чека́ла душа́ моя́ на сло́во Твоє́; * упова́ла душа́ моя́ на Го́спода.

Христо́ві Апо́столи, * земля́нам світи́ла, * скарби́, що світ збага́чуєте всему́дрим знання́м Бога́ на́шого, * ва́ших співців од споку́с ізба́вте * святи́ми ва́шими моли́твами, * і допоможіть нам по́сту час провести́ ю́но, * спрямо́вуючи в ми́рі життя́ на́ше, * щоб ми на благовго́дному передпу́тті Страсте́й Христо́вих * зі сміли́вістю прино́сили співи * Бо́гові на́шому.І чотири стихири з Мінеї.Прокімен, глас 6: Веселітеся у Го́споді і ра́дуйтеся, пра́ведні (Пс 31:11).

Стих: Блаже́нні, кому́ про́щено беззако́ння (Пс 31:1).

З книги Буття читання 4:16-26.Прокімен, глас 1: Будь, Го́споди, ми́лість Твоя́ на нас, бо упова́ли ми на Те́бе (Пс 32:22).

Стих: Ра́дуйтеся, пра́ведні, у Го́споді (Пс 32:2).

З книги Приповідок читання 5:15-6:3.

Немає коментарів:

Дописати коментар